Firma

25 lat doświadczenia

Od ponad 25 lat tworzymy wyposażenie sklepowe dopasowane do potrzeb różnych branż, a nasze regały modułowe znajdują się w tysiącach sklepów w Polsce i za granicą. Produkujemy meble, które wyróżniają wnętrza, kreują wyjątkowe doświadczenie u konsumentów, przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży.

Kompleksowe wsparcie

Projektujemy, produkujemy, doradzamy i wyposażamy. Efekt? Wszystko czego szukasz znajdziesz w jednym miejscu. Niezależnie od wielkości Twojego biznesu pomożemy Ci optymalnie wykorzystać jego powierzchnię co do centymetra. Sprawimy, że sklep nie tylko będzie wyglądał dobrze, ale też wskażemy źródła finansowania inwestycji, polecimy firmy, które oklejają witryny oraz sprawdzonych grafików, którzy zaprojektują Twoją reklamę.

Nowoczesny design  

Inspirujemy się trendami w zakresie projektowania mebli sklepowych, dlatego zawsze proponujemy najnowsze i najciekawsze rozwiązania. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z funkcjonalnością i trwałością to zalety naszych produktów, które pozwalają sklepom wyróżnić się skutecznie i prezentować na najwyższym światowym poziomie.

Kadra specjalistów

Atutem naszej firmy jest doświadczony, kreatywny zespół specjalistów z zakresu wyposażenia sklepów i produkcji metalowej -  architektów i inżynierów, którzy są gotowi zrealizować każdy projekt. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, tworząc indywidualne rozwiązania dla naszych klientów – od projektu do realizacji.

Ekspozycja produktów

Dzięki ekspozycji produktów, która znajduje się w naszym studio, zobaczysz na żywo wyposażenie sklepów wraz z aranżacją, odkryjesz możliwości zestawień regałów, dotkniesz naszych mebli i przekonasz się o ich jakości.

Produkcja metalowa

Nietypowe meble i konstrukcje? Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zlecenie z zakresu produkcji metalowej według dostarczonego projektu lub na specjalne zamówienie.

Magazyn typowych elementów wyposażenia sklepowego

Posiadamy na miejscu standardowe elementy wyposażenia sklepowego, dzięki czemu możesz szybko zakupić potrzebne produkty.

Szybkie terminy realizacji

Nie musisz czekać 6 tygodni na wysokiej jakości wyposażenie sklepu. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne meble sklepowe nawet w 3 tygodnie.   

Otwierasz nowy sklep? Planujesz rebranding sklepu?

Możemy Ci pomóc.

Zapytaj o profesjonalne wyposażenie sklepów.